2014-03-31 13:32

st (KAI/RV) / Watykan

Ks. Lombardi: nie lękajcie się, przyjeżdżajcie na kanonizację!

Nie lękajcie się! - tymi słowami bł. Jana Pawła II ks. Federico Lombardi zaprasza pielgrzymów z całego świata na jego kanonizację, która odbędzie się w Watykanie 27 kwietnia.

Fot. Włodzimierz Rędzioch

Nie lękajcie się! - tymi słowami bł. Jana Pawła II ks. Federico Lombardi zaprasza pielgrzymów z całego świata na jego kanonizację, która odbędzie się w Watykanie 27 kwietnia.

Podczas gdy władze Rzymu zapowiadają obecność nawet 5 mln pielgrzymów, dyrektor Biura Prasowego Stolicy Apostolskiej zachęca, by nie bać się przyjazdu na kanonizację Jana XXIII i Jana Pawła II.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Watykanie włoski jezuita zapewnił, że w Rzymie znajdzie się miejsce dla wszystkich.

Zobacz także:

Wejście na Plac św. Piotra w dniu kanonizacji

W dniu kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II 27 kwietnia na plac św. Piotra można będzie wchodzić od godz. 5.30 rano - informują włoskie media. Msza kanonizacyjna rozpocznie... ... »

Informacje MSZ dla pielgrzymów na kanonizację Jana Pawła II

Ważny dokument tożsamości, ważne w krajach UE ubezpieczenie zdrowotne, telefon do członka grupy - MSZ przypomina, że wszyscy udający się na niedzielną uroczystość kanonizacji Jana Pawła... ... »

Najnowsze komentarze

  • Noemi | 89.77.64.* 2014-04-04 01:03

    Odwagi przyjaciele! odwagi...

Wyszukiwarka

Najnowsze komentarze

MO:
Święty Janie Pawle II, dziękuję Ci za uratowanie życia mojego Ojca - miał rozległy udar z wylewem, był w stanie krytycznym. Modliłam się do Ciebie, aby wyzdrowiał. I stał się cud. Po 3 miesiącach Ojciec opuścił szpital o własnych siłach - chodzi, mówi, nie jest sparaliżowany. Nawet lekarze mówią, że gdyby nie przeczytali historii choroby, to nie wiedzieliby, że był tak poważnie chory, a teraz ma zachowane wszystkie funkcje, bo jak mówią, "z takich udarów tak dobrze...

Można wpisywać się do Księgi Kanonizacyjnej Jana Pawła II

Polecamy

Książki

Nasze serwisy