2013-11-21 13:27

red.

PIELGRZYMKA DO WŁOCH - Archidiecezja przemyska

Jedz z nami na uroczystość kanonizacji bł. Jana Pawła II – 23-30 kwietnia 2014 r.

Fot. Margita Kotas

Kanonizacja bł. Jana Pawła II, pierwszego z rodu Polaków – Papieża, będzie wydarzeniem historycznym dla całego Kościoła powszechnego.

Nasz udział w tej uroczystości będzie wyrazem wdzięczności dla naszego Wielkiego Rodaka za wszystko, co przez cały swój pontyfikat czynił dla Kościoła katolickiego w naszej Ojczyźnie i na całym świecie. Pielgrzymka będzie miała charakter archidiecezjalny.

W programie: całonocne czuwanie na Placu św. Piotra (26.04.), udział w uroczystościach kanonizacji bł. Jana Pawła II oraz bł. Jana XXIII (27.04.),
Msza św. dziękczynna przy grobie św. Jana Pawła II (28.04.), oraz zwiedzanie: Rzymu, Wenecji, Padwy, Loreto, Lanciano, San Giovanni Rotondo, Monte Cassino, Asyżu i w miarę możliwości czasowych – Monte San Angelo i Monte Lussari.

Koszt od osoby: 1950 zł

Cena obejmuje:

5 noclegów (pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami), śniadania kontynentalne, 5 obiadokolacji wg. programu, transport autokarem (wideo, WC, klimatyzacja) ubezpieczenie (NW, Kl), bilety na metro, opieka pilota- przewodnika, bilety na tramwaj wodny w Wenecji, chusta i znaczek.

Zgłoszenia na Pielgrzymkę z poszczególnych parafii poprzez Księży Proboszczów, albo bezpośrednio do Organizatora do 30 listopada 2013 r. z wpłatą zadatku 500 zł na konto:
Podkarpacki Bank Spółdzielczy Oddział Haczów 23 86 42 10 70 20 07 70 00 05 05 00 03.
Ks. Kazimierz Kaczor
36-213 Haczów 604, tel. (13) 43 91 314 lub 602 48 61 61.

Zobacz także:

Wejście na Plac św. Piotra w dniu kanonizacji

W dniu kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II 27 kwietnia na plac św. Piotra można będzie wchodzić od godz. 5.30 rano - informują włoskie media. Msza kanonizacyjna rozpocznie... ... »

Informacje MSZ dla pielgrzymów na kanonizację Jana Pawła II

Ważny dokument tożsamości, ważne w krajach UE ubezpieczenie zdrowotne, telefon do członka grupy - MSZ przypomina, że wszyscy udający się na niedzielną uroczystość kanonizacji Jana Pawła... ... »

Najnowsze komentarze

Wyszukiwarka

Najnowsze komentarze

MO:
Święty Janie Pawle II, dziękuję Ci za uratowanie życia mojego Ojca - miał rozległy udar z wylewem, był w stanie krytycznym. Modliłam się do Ciebie, aby wyzdrowiał. I stał się cud. Po 3 miesiącach Ojciec opuścił szpital o własnych siłach - chodzi, mówi, nie jest sparaliżowany. Nawet lekarze mówią, że gdyby nie przeczytali historii choroby, to nie wiedzieliby, że był tak poważnie chory, a teraz ma zachowane wszystkie funkcje, bo jak mówią, "z takich udarów tak dobrze...

Można wpisywać się do Księgi Kanonizacyjnej Jana Pawła II

Polecamy

Książki

Nasze serwisy