Reklama

Niedziela Świdnicka

Przebaczenie jako klucz do uwolnienia – nowa książka ks. Krzysztofa Augustyna

Z początkiem kwietnia ukazała się wyjątkowa książka „Przebaczenie przynosi uwolnienie” autorstwa ks. Krzysztofa Augustyna, zapraszająca do refleksji nad mocą przebaczenia w naszym życiu.

[ TEMATY ]

książka

przebaczenie

ks. Krzysztof Augustyn

archiwum prywatne

Wałbrzyszanin ks. Krzysztof Augustyn jest studentem 5 roku psychologii na KUL

Wałbrzyszanin ks. Krzysztof Augustyn jest studentem 5 roku psychologii na KUL

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

W dzisiejszych czasach, gdzie krzywda i nieporozumienia tkwią niemal na każdym kroku, pojawia się pytanie o to, jak odnaleźć drogę do przebaczenia i pojednania. Ks. Krzysztof Augustyn, kapłan diecezji świdnickiej i student psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, podjął się zbadania tego zagadnienia, owocując publikacją „Przebaczenie przynosi uwolnienie”.

Celem książki jest ukazanie, że przebaczenie nie tylko jest możliwe, ale również przynosi ze sobą uwolnienie i pozytywne zmiany w życiu człowieka. Autor zwraca uwagę na różnicę między przebaczeniem a pojednaniem, stawia pytanie o możliwość przebaczenia Bogu oraz oferuje praktyczne wskazówki jak przebaczać. Pozycja jest wypełniona życiowymi historiami i przykładami, co czyni ją przystępną i bliską każdemu czytelnikowi.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Ks. Augustyn dzieli się z czytelnikami własnymi przemyśleniami i doświadczeniem, podkreślając, że przebaczenie jest drogą do osiągnięcia wewnętrznej wolności. Publikacja ta ma za zadanie nie tylko edukować, ale również inspirować do zmiany sposobu myślenia i działania.

Reklama

Zachęcamy do sięgnięcia po tę publikację wszystkich, dla których temat przebaczenia jest bliski lub którzy poszukują sposobów na poprawę relacji z innymi ludźmi.

To już druga pozycja wydawnicza młodego kapłana. Wcześniej ks. Krzysztof podzielił się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi sakramentu pokuty i pojednania w książce „Owocna spowiedź”.

Dzięki życzliwości autora Czytelnicy Niedzieli Świdnickiej będą mieli okazję otrzymać w prezentowaną książkę. Szczegóły w numerze Niedzieli 15/2024 z dnia 14 kwietnia 2024 r.

2024-04-04 11:01

Ocena: +2 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Klucz do serca biskupa

To tytuł nowej książki biskupa Krzysztofa Nitkiewicza, która powstała w trudnym okresie pandemii. Ciekawe i zawierające kryminalno – groteskową nutę opowiadania pomagają spojrzeć na niełatwą rzeczywistość z przymrużeniem oka.

– Opowiadania zawarte w książce o biskupie Bernardzie Włóczyńskim i jego współpracownikach, napisałem z myślą o wszystkich, którzy szczerze miłują Kościół. „Nie bój się, mała trzódko, gdyż spodobało się Ojcu waszemu dać wam królestwo” (Łk 12,32) – napisał bp Krzysztof Nitkiewicz w notce dedykacyjnej, otwierającej niczym zamek nową książkę.

CZYTAJ DALEJ

#PodcastUmajony (odcinek 18.): Odmówisz dziewiątkę?

2024-05-17 20:55

[ TEMATY ]

Ks. Tomasz Podlewski

#PodcastUmajony

Mat. prasowy

Co oprócz Mszy zaczęło się w Wieczerniku? Dlaczego warto modlić się nowenną? I co to ma wspólnego z Maryją? Zapraszamy na osiemnasty odcinek „Podcastu umajonego”, w którym ks. Tomasz Podlewski opowiada o pięknie modlitw nowennowych.

CZYTAJ DALEJ

XIV Konwencja Stanowa w Polsce - Rycerzy Kolumba

2024-05-19 08:24

[ TEMATY ]

Rycerze Kolumba

Facebook/Rycerze Kolumba w Polsce

Rycerze Kolumba zwołali XIV Konwencję Stanową Zakonu, w tym roku odbywa się ona w Licheniu.

W XIV Konwencji Stanowej uczestniczą - z pełnią praw - Delegaci z Rad Lokalnych zarejestrowanych do dnia 1 marca 2024 roku. Każda Rada jest reprezentowana przez dwóch Delegatów.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję