Reklama

Wiadomości

Obywatelska ustawa StopLGBT

Obywatelska ustawa StopLGBT

[ TEMATY ]

zbiórka

LGBT

propaganda

Artur Stelmasiak

Na konferencji prasowej ogłoszono start zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem #StopLGBT, którego celem jest ochrona przestrzeni publicznej przed propagandą środowisk LGBT, czyli m. in. tzw. parad równości.

Marszałek Sejmu zarejestrowała inicjatywę, co oznacza, że inicjatorzy mają czas do końca października, aby zebrać co najmniej 100 tysięcy podpisów poparcia. Po tym terminie podpisy muszą trafić do biura podawczego w Sejmie.

Podziel się cytatem

Inicjatorem projektu jest Fundacja Życie i Rodzina, która jako argument przytacza artykuł 18. Konstytucji RP. "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej" - czytamy w uzasadnieniu projektu obywatelskiego. Proponowany projekt ustawy #StopLGBT ma na celu wprowadzenie gwarancji faktycznej ochrony małżeństwa, rodziny i rodzicielstwa poprzez eliminację z przestrzeni publicznej zgromadzeń negujących te podstawowe wartości. "Parady równości to ekshibicjonizm, publiczne zgorszenie, profanacje, prowokacje, lżenie symboli katolickich, kleru i świeckich wiernych, ośmieszanie godła, flagi i innych symboli narodowych. Walka z Kościołem i normalnością. W trakcie parad dochodzi też do rekrutacji dzieci i młodzieży do politycznego ruchu LGBT, a same parady są zawsze źródłem niepokojów społecznych" - informują inicjatorzy projektu.

Reklama

"Inicjatywa" dotyczy projektu ustawy zakazującego zgromadzeń, podczas których dochodziłoby m.in. do "propagowania rozszerzenia instytucji małżeństwa na osoby tej samej płci" oraz "propagowania orientacji seksualnych innych niż heteroseksualizm". - Dość narzekania, że homolobby posuwa się coraz dalej. Aktywnie postawimy im tamę! Chcemy Polski wolnej od ideologii LGBT - podkreślają inicjatorzy projektu.

Podziel się cytatem

Fundacja Życie i Rodzina zaprasza do wspólnego zbierania podpisów. Projekt, uzasadnienie i kartę można znaleźć na stronie Zobacz

Artur Stelmasiak

2020-08-18 17:19

Ocena: +9 -6

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Ukraina/ Sztab Generalny: nasze siły zbrojne utrzymują obronę; Rosjanie szerzą dezinformację

Wojska ukraińskie odpierają ataki i powstrzymują rosyjskie działania ofensywne na wszystkich kierunkach – podał w czwartek w wieczornym komunikacie Sztab Generalny Sił Zbrojnych Ukrainy. Według raportu „Rosjanie koncentrują się na działaniach dezinformacyjnych i propagandowych”.

„W ciągu dnia na kierunku poleskim i wołyńskim siły ukraińskie wyparły wroga na niekorzystne dla niego pozycje” – poinformowano w komunikacie, dodając, że w ciągu dnia udało się wyzwolić miejscowość Bakłanowa Murawyjka na północny wschód od Kijowa.

CZYTAJ DALEJ

Nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły!

[ TEMATY ]

modlitwa

nowenna

Karol Porwich/Niedziela

Zachęcamy do odmawiania Nowenny do Matki Bożej rozwiązującej węzły. Już od dziś poświęć kilka minut w Twoim życiu i zwróć swą twarz ku Tej, która zdeptała głowę szatanowi.

1. Znak krzyża

CZYTAJ DALEJ

Warsztaty dla mam

2022-12-07 07:12

[ TEMATY ]

kobiecość

Słubice

Katolickie Centrum Studenckie

Fundacja Edueko

ks. Rafał Mocny

Warsztaty odbyły się w Katolickim Centrum Studenckim

Warsztaty odbyły się w Katolickim Centrum Studenckim

Fundacja Edueko zorganizowała kolejne spotkanie w ramach projektu „Łączymy to, co najważniejsze”.

Spotkanie odbyło się w Katolickim Centrum Studenckim w Słubicach. Były to kolejne warsztaty dla mam „Mama córce, kobieta kobietce”.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję