Reklama

Kościół

Czerwińsk nad Wisłą: trwają zapisy na Campo Bosco 2022

„Więzy Krwi & Boskie DNA” – to hasło dorocznego spotkania młodzieży Campo Bosco w Czerwińsku nad Wisłą w diecezji płockiej. Festiwal Młodzieży Salezjańskiej odbędzie się w dniach 25-28 sierpnia, zgodnie z ideą św. Jana Bosko, w której modlitewna przestrzeń kaplicy przenika się ze swobodą boiska. Trwają zapisy na imprezę, a także poszukiwania wolontariuszy.

[ TEMATY ]

młodzi

Ks. Robert Gołębiowski

Św. Jan Bosko

Św. Jan Bosko

Campo Bosco to cykliczne spotkania młodych ludzi, którzy raz w roku przyjeżdżają do Czerwińska nad Wisłą, aby wspólnie się modlić, bawić i rozwijać – w duchu nauczania św. Jana Bosko, W programie festiwalu każdego roku znajdują się m.in. modlitwy, panele, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty i koncerty. W tym wszystkim ma być dużo radości, bo jak mawiał św. Jan Bosko: „Smutny święty, to żaden święty”.

Hasłem 29. Festiwalu Młodzieży Salezjańskiej Campo Bosco w dniach 25-28 sierpnia będą słowa: „Więzy Krwi & Boskie DNA”. W programie jest m.in. koncert Kuby Jurzyka ze Studia Accantus czy rozmowy o rodzinie jako przystani i ostoi oraz o trudnościach i problemach, jakie są jej udziałem.

Aby zapisać się na Campo Bosco 2022 należy pobrać z fejsbuka imprezy i uzupełnić online formularz zgłoszeniowy w formie aktywnego PDF: formularz. Formularz zgłoszeniowy można edytować za pomocą edytora plików PDF, np. Adobe Acrobat. Wypełnione zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail, który znajduje się w formularzu. Trzeba pamiętać o wydrukowaniu uzupełnionego formularza, który przekaże się następnie podczas rejestracji na miejscu. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Żeby jednak impreza się udała, potrzebni są wolontariusze, którzy zadbają o dobrą organizację imprezy. Dlatego organizatorzy proszą o zgłaszanie się młodych, chętnych do pomocy osób, którzy poświęcą swój czas i siły dla Campo Bosco.

Zadaniami wolontariuszy będzie: dbanie o porządek przed i po festiwalu, pilnowanie ciszy nocnej, przygotowywanie oraz serwowanie posiłków, prowadzenie animacji, obsługa techniczna, asystowanie gościom i uczestnikom.

Zapisać można się poprzez ankietę, znajdującą się w linku:

https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdNMI4fbbN.../viewform...

Reklama

Pytania można kierować na adres mailowy: wolontariuszecampobosco@gmail.com

Księża salezjanie mają nadzieję, że po raz kolejny na Campo Bosco do Czerwińska nad Wisłą przyjedzie grupa młodych ludzi, dla których Bóg, wiara i Kościół wciąż są ważne.

2022-08-10 13:47

Ocena: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

28. Franciszkańskie Spotkanie Młodych w Kalwarii Pacławskiej

[ TEMATY ]

młodzi

Bożena Sztajner/Niedziela

Przyszedł lipiec, a z nim czas by realizować plany wakacyjne. Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu, to może jednym z nich będzie 28. Franciszkańskie Spotkanie Młodych w Kalwarii Pacławskiej? Gotowy na coś niezwykłego? FSM czeka!

CZYTAJ DALEJ

MS: Sąd nakazał TVN24 sprostowanie nieprawdziwych informacji o Funduszu Sprawiedliwości

2022-11-30 17:24

[ TEMATY ]

TVN

Ministerstwo Sprawiedliwości

Zbigniew Ziobro

Archiwum Ministerstwa Sprawiedliwości

- Ministerstwo Sprawiedliwości informuje: Prawomocny wyrok sądu zobowiązał redaktora naczelnego TVN24 do opublikowania sprostowania nieprawdziwych informacji. Kłamstwa dotyczące sposobu dysponowania środkami z Funduszu Sprawiedliwości mają zostać sprostowane w audycji "Czarno na białym".

W wyroku z 28 listopada br. Sąd Apelacyjny w Warszawie nakazał redaktorowi naczelnemu TVN24 zamieszczenie sprostowania do materiału pt. "Promocja za miliony", wyemitowanego 22 lutego 2021 r. w audycji "Czarno na białym" TVN24. Sprostowanie ma zostać wyemitowane na antenie TVN24 w trakcie najbliższej emisji tej audycji.

CZYTAJ DALEJ

Zbyt krótkie życie. Śp. ks. Marcin Modrzejewski

2022-12-01 10:04

Grzegorz Jacek Pelica

Zmarł ks. Marcin - wieść, którą powtarzało wielu młodych, którym w większości nie jest „po drodze” rozpamiętywać czyjeś odejście, odnotowywać zgony czy rejestrować informacje o pogrzebach. - Dobrze spowiadał! Trafiał w sedno i nie zanudzał, a wcześniej słuchał i z wielką delikatnością naprowadzał. Nie należę do tej parafii, ale to był mój spowiednik. Jak tylko przyszedł do Łęcznej. Co ja teraz zrobię? - mówi pewien dwudziestolatek.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję