Reklama

Wiadomości

Janusz Kowalski i głos Polki w sprawie TVN-u

Podczas spotkania z wyborcami w Brzegu wiceminister rolnictwa Janusz Kowalski usłyszał od jednej z uczestniczek spotkania, że stacja TVN nie powinna w ogóle działać w Polsce. Jak zareagował?

2023-03-18 14:35

[ TEMATY ]

polityka

Polska

Polska

TVN

Janusz Kowalski /Fratria

„TVN nie powinien w ogóle w Polsce działać”

Sekretarz stanu w MRiRW rozmawiał ze starszą kobietą, która powiedziała co sądzi o jednej ze stacji telewizyjnych: przecież ten TVN nie powinien w ogóle w Polsce działać.

Proszę powiedzieć dwa słowa o TVN, szanowna pani — zwrócił się wiceminister Kowalski do uczestniczki spotkania. Kamera została skierowana na kobietę, która powiedziała:TVN nie powinien w ogóle u nas w Polsce działać. To jest po prostu…- powiedziała kobieta.

Reklama

TVN-ie, to jest głos Polki, to jest głos z Polski, słuchajcie — odpowiedział Janusz Kowalski. Mieszkanka Brzegu nie szczędziła stacji TVN ostrych słów.

Podziel się cytatem

Jestem starszą kobietą, jak ja mówię: zwykła, szara myszka. Ale ja mam dosyć tego TVN-u. To jest terror czerwony i przeciw Polsce — mówiła dalej starsza pani.

Wstydźcie się zwrócił się do dziennikarzy TVN wiceszef MRiRW.

Nagranie z opisaną powyżej sytuacją polityk zamieścił także na Twitterze.

Cała prawda o TVN! Podaj dalej! — napisał.

Ocena: +5 -3

Reklama

Wybrane dla Ciebie

5 pytań do… Pani Barbary Sochy, podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej

Z panią Barbarą Sochą, podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej rozmawia Piotr Grzybowski.

Piotr Grzybowski: Pani Minister, sztandarowy program Rządu 500 + , zbliża się powoli do 5 rocznicy funkcjonowania. Jaki jest jego bilans?

Podziel się cytatem

CZYTAJ DALEJ

"Z braku rodzi się lepsze…". 3 lata temu odszedł od nas ks. Piotr Pawlukiewicz

2023-03-20 20:20

[ TEMATY ]

ks. Piotr Pawlukiewicz

youtube.com/rtck

Tuż przed swoim nieoczekiwanym odejściem, ks. Piotr Pawlukiewicz udzielił "wywiadu-strumyku" Renacie Czerwickiej. Na portalu niedziela.pl prezentujemy fragment tej wyjątkowej publikacji.

Renata Czerwicka: Mój kolega, gdy dowiedział się, że będziemy rozmawiać, poprosił mnie, żebym zapytała Księdza, co znaczą słowa: „trzeba zwolnić w życiu”. Wszyscy wokoło mówią, żeby zwolnić, a on nie wie, jak to konkretnie zrobić. Z pracy się ma zwolnić? Dzieci nie posyłać do szkoły? To pytanie jest chyba aktualne dla wielu osób.

CZYTAJ DALEJ

Centrum Heschela KUL upamiętniło ofiary lubelskiego getta

2023-03-20 20:43

[ TEMATY ]

KUL

getto

KUL

W 81. rocznicę likwidacji lubelskiego getta Centrum Relacji Katolicko-Żydowskich KUL im. Abrahama J. Heschela upamiętniło jego mieszkańców, którzy zostali zamordowani przez niemieckich nazistów. Hołd ofiarom złożyli m.in. przedstawiciele władz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i społeczności akademickiej, Ministerstwa Nauki i Edukacji, a także wspólnoty żydowskiej i katolickiej.

Początkowo getto w Lublinie zamieszkiwało ok. 34 tysięcy Żydów. W marcu 1942 r. niemieckie władze okupacyjne rozpoczęły likwidację getta na lubelskim Podzamczu. Uroczystość odbyły się na terenie Umschlagplatzu w Lublinie, miejsca, z którego niemiecka policja bezpieczeństwa w marcu i kwietniu 1942 roku wysyłała transporty Żydów do obozu zagłady w Bełżcu.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję