Reklama

Archiwum

Niedziela 17/2024

Spis treści

Kącik dla dzieci

Kolorowanka

50-51

Niedziela z kulturą

Krzyżówka

64

Bliżej Życia z Wiarą

Kartka z kalendarza

Psy poszukiwawczo - ratownicze to psy o różnych specjalnościach: lawinowe, gruzowiskowe, terenowe czy wodne. Ich zadaniem jest odnajdywanie osób zaginionych pod lawinami, gruzami budynków czy w trudnym terenie. Pamiętajmy o nich.

Kartka z kalendarza
Baryton w służbie Bogu
Kamil Krasowski

Głos w moim przypadku jest własnością Pana Boga. Mam tę świadomość. Duch Święty przez modlitwę pomaga mi go rozwijać – mówi Andrzej Bator.

Baryton w służbie Bogu
Święci na wyciągnięcie ręki
Angelika Kawecka

Są obok nas ludzie wyjątkowi, inspirujący do bycia lepszymi, trzeba tylko chcieć ich zobaczyć. Tak było właśnie w przypadku bł. rodziny Ulmów, która oddała życie za pomoc Żydom.

Święci na wyciągnięcie ręki
Niewiarygodne, ale prawdziwe
Ignacy Tarnobrzeski

Dla Boga nie ma nic niemożliwego. Dowodzą tego najbardziej osobliwe cuda dokonane za wstawiennictwem świętych.

Niewiarygodne, ale prawdziwe
Jak poprawić złe samopoczucie?
Katarzyna Galarowicz naturoterapeuta Natura-Med

Wiele osób czuje przewlekle osłabienie, słabość, brak energii, bóle różnego pochodzenia. Zazwyczaj istnieją przyczyny tych problemów, ale nie zawsze łatwo je znaleźć.

Jak poprawić złe samopoczucie?
Nawracające zaparcia

Najczęściej walczymy z nimi z pomocą środków przeczyszczających, ale są inne sposoby.

Nawracające zaparcia
By było ci do twarzy
KJK

Kupując okulary – czy to korekcyjne, czy przeciwsłoneczne – chcemy, żeby pasowały do naszej twarzy i do naszego stylu. Jak sobie z tym poradzić?

By było ci do twarzy
Przekąski na grilla

Proste i łatwe w przygotowaniu przekąski urozmaicą grillowe menu i będą doskonałym dodatkiem do mięsnych dań.

Przekąski na grilla
Sielskie klimaty
A.C.

Parki etnograficzne polskich wsi to niezwykłe miejsca, które pozwalają na podróż w czasie i poznanie bogactwa naszego dziedzictwa kulturowego.

Sielskie klimaty

66-79

Wybrane artykuły z edycji diecezjalnych

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję