Reklama

Archiwum

Niedziela 3/2022

Spis treści

Obserwator

Obserwator

Obserwator

5-8

prasa zagraniczna

Prasa zagraniczna
P.R.

Prasa zagraniczna

38

Kącik dla dzieci

Kolorowanka

50-51

Wybrane artykuły z edycji diecezjalnych

Niedziela Plus

Zbudujcie z nami Osadę Janaszkowo
Tomasz Strużanowski

Chwila nieuwagi, brawura, pech, przypadek, zrządzenie losu i... życie wywraca się do góry nogami.

Zbudujcie z nami Osadę Janaszkowo
Parafia ze śląską duszą
Łukasz Krzysztofka

Przez pięć wieków znajdowała się w rękach cystersów. Jest jedną z najstarszych miejscowości w Polsce lokowanych na prawie flamandzkim. Dzisiaj przyciąga koneserów sztuki, miłośników historii i czcicieli św. Józefa z kraju i zagranicy.

Parafia ze śląską duszą
Jubileusz w praktyce
Ks. Adrian Put

W 2022 r. diecezja koszalińsko-kołobrzeska obchodzi 50-lecie swojego istnienia. To świetny czas na podsumowanie osiągnięć organizacyjnych i duszpasterskich oraz świętowanie jubileuszu. Jednak biskup Edward Dajczak zaproponował coś więcej.

Jubileusz w praktyce
Zwycięstwo wielkopolskie
Łukasz Piotrowski

Poczuciu dumy ze zwycięskich dokonań powstańców wielkopolskich trudno dzisiaj zaprzeczyć. Jak powstanie jest upamiętniane w regionie i co zrobić, żeby propagować je w Polsce?

Zwycięstwo wielkopolskie
Złoty jubileusz Kościoła opolskiego

W święto Trzech Króli bp Andrzej Czaja oficjalnie zapowiedział obchody Roku Jubileuszowego 50-lecia Diecezji Opolskiej.

Macie problemy? Idźcie do Józefa
Oprac. J.M. na podstawie serwisu KAI

Kalisz. Biskup senior Piotr Skucha przewodniczył w narodowym sanktuarium św. Józefa comiesięcznym modlitwom w intencji rodzin i obrony życia poczętego.

„Głośna noc” na Śląsku

Nie w Spodku, a tym razem przed nim, na wolnym powietrzu – ze względu na pandemię – odbył się koncert Betlejem w Polsce.

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję