2014-04-26 20:52

JM

Czuwanie kanonizacyjne na pl. Piłsudskiego w Warszawie [na żywo]

Czuwanie kanonizacyjne na pl. Piłsudskiego w Warszawie

Zobacz także:

Jan Paweł II – święty naszych czasów

Kiedy pod koniec ubiegłego roku zapadła decyzja o ogłoszeniu świętym naszego wielkiego Rodaka, rozpoczęły się gorączkowe przygotowania do wyjazdu do Rzymu, by uczestniczyć w tym wydarzeniu.... ... »

Echo po kanonizacji

Z wielu miejsc diecezji sandomierskiej wyruszyły pielgrzymki, aby przed 27 kwietnia dotrzeć do Rzymu ... »

Najnowsze komentarze

  • Jola | 82.177.228.* 2014-04-27 09:32

    Kochany Janie Pawle II byłam, jestem, i będę dumna z Ciebie.Zawsze będziesz w moim sercu i zawsze będę słyszeć Twoją prośbę o modlitwę - zdrowaś Mario łaski pełna ,Pan z Tobą ,blogoslawionas Ty miedzy niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego Jezus. Święta Mario, Matko Boża ,módl się za nami grzesznymi ,teraz i w godzinę śmierci .amen Zawierzam Ci moją rodzinę i proszę módl sie za nami tak jak i ja będę z Tobą w modlitwie.

Wyszukiwarka

Najnowsze komentarze

MO:
Święty Janie Pawle II, dziękuję Ci za uratowanie życia mojego Ojca - miał rozległy udar z wylewem, był w stanie krytycznym. Modliłam się do Ciebie, aby wyzdrowiał. I stał się cud. Po 3 miesiącach Ojciec opuścił szpital o własnych siłach - chodzi, mówi, nie jest sparaliżowany. Nawet lekarze mówią, że gdyby nie przeczytali historii choroby, to nie wiedzieliby, że był tak poważnie chory, a teraz ma zachowane wszystkie funkcje, bo jak mówią, "z takich udarów tak dobrze...

Można wpisywać się do Księgi Kanonizacyjnej Jana Pawła II

Polecamy

Książki

Nasze serwisy