Dla pielgrzyma

Wejście na Plac św. Piotra w dniu kanonizacji

KAI

W dniu kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II 27 kwietnia na plac św. Piotra można będzie wchodzić od godz. 5.30 rano - informują włoskie media. Msza kanonizacyjna rozpocznie się o 10.00. ... »

Informacje MSZ dla pielgrzymów na kanonizację Jana Pawła II

mp / Warszawa / KAI

Ważny dokument tożsamości, ważne w krajach UE ubezpieczenie zdrowotne, telefon do członka grupy - MSZ przypomina, że wszyscy udający się na niedzielną uroczystość kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII powinni mieć przy sobie te dokumenty i informacje. ... »

Szczegóły kanonizacji bł. Jana XXIII i bł. Jana Pawła II

KAI

Podajemy szczegóły kanonizacji bł. Jana XXIII i bł. Jana Pawła II, która odbędzie się 27 kwietnia na placu św. Piotra w Watykanie. ... »

Ważne informacje dla pielgrzymów przed kanonizacją

Radio Watykańskie

Specjalne bilety dla pielgrzymów, telebimy na centralnych placach Rzymu i tłumaczenie uroczystości na język polski. To wszystko, by pomóc pielgrzymom w dobrym przeżyciu kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II. ... »

Wskazówki dla polskich pielgrzymów

pb / Rzym / KAI

W związku z przygotowaniami do uroczystości kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII w dniu 27 kwietnia 2014 r., Wydział Konsularny Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Rzymie podaje informacje dotyczące organizacji uroczystości oraz praktyczne wskazówki dla polskich pielgrzymów mających zamiar przybyć do Rzymu. ... »

Kanonizacja w Watykanie: informacja turystyczna i pomoc w nagłych wypadkach

pb (KAI/stolicaapostolska.msz.gov.pl) / Rzym / KAI

W okresie kanonizacji (26-28 kwietnia) w Rzymie działały będą dodatkowe punkty informacji turystycznej oraz punkty, w których będzie udzielana pomoc turystom. ... »

Komunia dla uczestników Mszy kanonizacyjnej

KAI

Wierni, którym nie uda się przystąpić do komunii św. w czasie Mszy kanonizacyjnej Jana XXIII i Jana Pawła II, będą mogli przystąpić do tego sakramentu przez całą niedzielę w polskim kościele pw. św. Stanisława położonym przy Via delle Botteghe Oscure 15. ... »

Czuwanie po polsku przed kanonizacją

pb / br, Rzym,

Czuwania modlitewne przed kanonizacją dwóch papieży w Rzymie ... »

Oficjalny portal kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II

pb / br, Watykan, 2014-04-05

Oficjalny portal kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II 2papisanti (2święcipapieże) - tak nazywa się oficjalny portal kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II, która odbędzie się 27 kwietnia. Pięciojęzyczny portal będzie miał także wersję polską. ... »

Rzym: czuwania modlitewne przed kanonizacją dwóch papieży

pb / Rzym

W przeddzień kanonizacji papieży Jana XXIII i Jana Pawła II odbędą się w Rzymie trzy czuwania modlitewne. ... »

Ks. Lombardi: nie lękajcie się, przyjeżdżajcie na kanonizację!

st (KAI/RV) / Watykan

Nie lękajcie się! - tymi słowami bł. Jana Pawła II ks. Federico Lombardi zaprasza pielgrzymów z całego świata na jego kanonizację, która odbędzie się w Watykanie 27 kwietnia. ... »

Telewizja publiczna pokaże kanonizację dwóch papieży - bogata oferta TVP

TVP, aw / Warszawa

Transmisja Mszy kanonizacyjnej dwóch papieży, „Poranki TVP INFO” z Watykanu i „Wiadomości” z Rzymu, cykl „Metr od świętości”, a także wyjątkowe koncerty, filmy, specjalne wydania programów, liczne relacje i gorące komentarze oraz nowy serwis kanonizacjajp2.tvp.pl – to propozycja Telewizji Polskiej związana z obchodami kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II. ... »

Pociągiem na kanonizację

Małgorzata Pabis/www.naszdziennik.pl

Na kanonizację bł. Jana Pawła II do Rzymu będzie można pojechać specjalnymi pociągami. Zapisy już trwają. ... »

PIELGRZYMKA DO WŁOCH - Archidiecezja przemyska

red.

Jedz z nami na uroczystość kanonizacji bł. Jana Pawła II – 23-30 kwietnia 2014 r. ... »

Archidiecezja krakowska: pielgrzymki na kanonizację Jana Pawła II

led, pra / Kraków/KAI

Diecezjalna pielgrzymka z udziałem kard. Stanisława Dziwisza, wyjazdy organizowane przez biura podróży i parafie; podróżowanie autokarem lub samolotem; pobytu od kilku do kilkunastu dni; zwiedzanie Rzymu i innych miejsc kultu we Włoszech – wierni archidiecezji krakowskiej mogą przebierać w propozycjach związanych z kwietniową kanonizacją Jana Pawła II. ... »

Wyszukiwarka

Najnowsze komentarze

MO:
Święty Janie Pawle II, dziękuję Ci za uratowanie życia mojego Ojca - miał rozległy udar z wylewem, był w stanie krytycznym. Modliłam się do Ciebie, aby wyzdrowiał. I stał się cud. Po 3 miesiącach Ojciec opuścił szpital o własnych siłach - chodzi, mówi, nie jest sparaliżowany. Nawet lekarze mówią, że gdyby nie przeczytali historii choroby, to nie wiedzieliby, że był tak poważnie chory, a teraz ma zachowane wszystkie funkcje, bo jak mówią, "z takich udarów tak dobrze...

Można wpisywać się do Księgi Kanonizacyjnej Jana Pawła II

Polecamy

Książki

Nasze serwisy