2014-01-14 10:02

PJ / Radio Rodzina

Transmisja z Watykanu na wrocławskim rynku w dniu kanonizacji JP2

W dniu kanonizacji Jana Pawła II na wrocławskim Rynku zorganizowane zostaną uroczystości, podczas których wrocławianie będą mogli oglądać transmisję z Watykanu.

Fot. Marta Wilczyńska

27 kwietnia Papież Jan Paweł II zostanie wyniesiony na ołtarze. Jak dowiedziała się dziś nasza reporterka Żanna Korba w dniu kanonizacji Jana Pawła II na wrocławskim Rynku zorganizowane zostaną uroczystości, podczas których wrocławianie będą mogli oglądać transmisję z Watykanu.

Anna Szarycz – wiceprezydent Wrocławia dodaje, że obecnie trwają prace nad dokładnym programem uroczystości związanych z kanonizacją Jana Pawła II.

Zobacz także:

Jan Paweł II – święty naszych czasów

Kiedy pod koniec ubiegłego roku zapadła decyzja o ogłoszeniu świętym naszego wielkiego Rodaka, rozpoczęły się gorączkowe przygotowania do wyjazdu do Rzymu, by uczestniczyć w tym wydarzeniu.... ... »

Echo po kanonizacji

Z wielu miejsc diecezji sandomierskiej wyruszyły pielgrzymki, aby przed 27 kwietnia dotrzeć do Rzymu ... »

Najnowsze komentarze

Wyszukiwarka

Najnowsze komentarze

Teresa:
Swiety Janie Pawle prosze Wstaw sie do Boga za moja rodzina ,za moimi dziecmi Tomaszem ,Barbara ,Dominika mezem Tadeuszem.Jesli to jest zgodna z Wola Boza o uzdrowienie z twardnienia rozsianego i tego bolu .Panie Jezu Zywy i Prawdziwy pomoz mi ,uzdrow mnie .

Można wpisywać się do Księgi Kanonizacyjnej Jana Pawła II

Polecamy

Pielgrzymka na kanonizację

Książki

Książka - Święty Jan Paweł II

Nasze serwisy